Rozšírenie sortimentu o produkty APAR

Spoločnosť VENIO, s.r.o. sa stala autorizovaným distribútorom produktov APAR Poľsko pre Slovenskú republiku, čím rozšírila svoj sortiment a potenciál o významného a plnohodnotného partnera v oblasti  merania a regulácie.

APAR je výrobná a obchodná spoločnosť pôsobiaca od roku 1985 na trhu automatizácie, elektroniky a merania v Poľsku. Ponuka spoločnosti APAR je zameraná na dve hlavné oblasti: priemyselná automatizácia, kryty a konektory.

V oblasti priemyselnej automatizácie sa APAR špecializuje na výrobu senzorov, prevodníkov, meračov a zobrazovačov, zapisovačov a regulátorov. Tieto prvky tvoria kostru systémov na meranie a reguláciu teploty, vlhkosti a tlaku. Tieto riešenia tiež zahŕňajú zariadenia na bezdrôtové meranie a zaznamenávanie vyššie uvedených hodnôt. Projekty APAR sa vyznačujú modernými technickými riešeniami, vysokou presnosťou, odolnosťou voči rušeniu EMC a dobrými funkčnými vlastnosťami pri zachovaní priaznivej cenovej úrovne. S viac ako 25 ročnými skúsenosťami a vysoko kvalifikovanými inžiniermi je APAR schopný vyvíjať zariadenia presne podľa požiadaviek zákazníka. Ponúka odborné poradenstvo, analýzu možných konštrukčných možností, včasné dodávky a školenia o nastavení a prevádzke zariadenia.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Univerzálny dvojkanálový zobrazovač APAR AR540 s písmom veľkosti 57 mm

 

Stránka produktu: Univerzálny displej s písmom 57mm, typ AR540